Naujienos

Konferencija „Suaugusiųjų švietimo koordinavimas ir finansavimas“

2019-11-18

2018 m. pasirodęs naujas neformaliojo suaugusiųjų švietimo įstatymo projektas ir diskusijos, pastaruoju metu kylančios rengiant naujas Nacionalinės pažangos bei Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programas, skatina kelti klausimą – kieno rūpestis Lietuvoje yra suaugusiųjų mokymasis ir kas turėtų prisiimti institucinę lyderystę šioje srityje?

Manome, jog laikas kelti šiuos klausimus dabar yra itin tinkamas, todėl kviečiame dalyvauti konferencijoje, skirtoje suaugusiųjų švietimo sistemos koordinavimui ir finansavimui Lietuvoje. Renginio metu iš arti susipažinsime su inovatyviais mokymosi visą gyvenimą bendruomenėse pavyzdžiais, diskutuosime su politikais bei su tyrėjų pagalba ieškosime būdų didinti neformaliojo mokymosi pasiūlą šalies miestuose ir kaimiškose vietovėse.

Kviečiame dalyvauti konferencijoje. Konferencijos preliminarią programą rasite čia. Iki lapkričio 28 d. pildykite registracijos anketą:

Mokymai ir konferencija rengiami pagal projektą „Švietimo paslaugų efektyvumo didinimas ir konkurencingumo skatinimas“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.