Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame svetainėje https://svietimotinklas.lt ir kaip ją naudojame.

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau pateiktą informaciją:

  • Elektroninio pašto adresą, kurį Jūs suteikiate mums prenumeruodami naujienlaiškį;
  • Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje svetainėje bei naudojimąsi juo (įskaitant Jūsų IP adresą);
  • Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių;
  • Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Slapukai

Svetainėje https://svietimotinklas.lt naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai (angl. „cookies“). Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš šios svetainės į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad svetainės administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Lankomumo stebėjimas

Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šios svetainės naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine (susipažinti su „Google“ privatumo politika galite čia). Lankytojų stebėjimui naudojamas ir internetinio turinio valdymo sistemos „WordPress“ papildinys „WP Statistics“ (su jo privatumo politika galite susipažinti čia).

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Pabrėžiame, kad mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto puslapių, nuorodos į kuriuos pateiktos šioje svetainėje, privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl šios svetainės privatumo politikos iškiltų klausimų, visada prašome rašyti el. paštu info@svietimotinklas.lt.